Objednávka

Verzie uvedené v tomto cenníku sú určené na inštaláciu do 1 samostatného počítača alebo na 1 server so zdieľaním dát pre neobmedzený počet staníc. V prípade záujmu o multi verziu pre viac samostatných počítačov, serverov alebo lokalít nás prosím kontaktujte, pripravíme pre vás výhodnú individuálnu ponuku.

Pri súčasnom nákupe Knihy jázd a Cestovných príkazov môže byť poskytnutá individuálna zľava, a v prípade že sa líši počet vozidiel pri Knihe jázd od počtu pracovníkov v Cestovných príkazoch, je pre výber verzie Mapy určujúce vyššie číslo. Pri súčasnom zakúpení 2 máp (SR+ČR) je už do predajnej ceny započítaná zľava 20%, pri zakúpení 3 máp (SR+ČR+Európa) zľava 30%.

Software je poskytovaný so zaistenou servisnou podporou, užívateľ tak má zaistený trvalý prístup ku všetkým novým verziám a nárok na bezplatnú telefonickú a emailovú podporu. Prvý rok od dátumu zakúpenia je servis poskytovaný bezplatne, potom sa účtuje servisný poplatok vo výške 25% z ceny licencie za 1 rok. Software nie je možné používať bez servisnej podpory.

Software Autopark - Kniha jázd a Cestovné príkazy je určený pre Windows 7 a vyššie (8, 8.1, 10, 11; Server 2008, 2012, 2016, 2019). OS X (Mac OS) nie je podporovaný, ale Autopark je plne funkčný ako v Parallels Desktop for Mac tak vo VirtualBox for OS X.

Zadajte požadovanú licenciu softwaru Autopark

Kniha jázd

Ďakujeme za objednávku nášho softvér, v najbližšej možnej dobe Vás budeme kontaktovať mailom alebo telefonicky pre overenie objednávky. Prajeme pekný zvyšok dňa.

Kniha jázd
Cestovné príkazy
Cestovné príkazy
Mapy pre výpočet vzdialeností
Mapy pre výpočet vzdialeností
Spôsob distribúcie a platby
Spôsob distribúcie a platby
Kontaktné údaje
Kontaktné údaje